PLAN KOLĘDY 2013/2014
Pragniemy pomodlić się i udzielić błogosławieństwa w domach naszych parafian
i prosimy o przygotowanie przez dzieci i młodzież zeszytów z Religii.
Niech modlitwa, spotkanie i rozmowy umocnią naszą wspólnotę, a Matka Boża
nasza Patronka niech wspiera wszystkie dobre plany.
Piątek 27.12.2013 r. od godz. 9.00
Chorzemin oraz Stadion i przylegające numery ul. Bohaterów Bielnika
Sobota 28.12.2013 r. od godz. 9.00
Niałek Wielki oraz przylegające numery ul. Poprzecznej i Niałeckiej
29.12.2013 r. (niedziela), od godz. 14.00
1. Rynek 13 – 1
2. Rynek 20 – 14
3. ul. Poznańska 13 – 2
4. ul. Poznańska 27 – 15
5. ul. Poznańska 44 – 32
30.12.2013 r. (poniedziałek), od godz. 9.00
Tłoki – 5 księży
02.01.2014 r. (czwartek), od godz. 15.30
1. ul. Kusocińskiego 5/25 – 1
2. ul. Kusocińskiego 5/50 – 26
3. ul. Kusocińskiego 5/70 – 51
4. ul. Kusocińskiego 1 oraz 4/30 – 1
5. ul. Kusocińskiego 4/60 – 31
6. ul. Kusocińskiego 6/25 – 1
7. ul. Kusocińskiego 6/50 – 26
03.01.2014 r. (piątek) od godz. 15.30
1. ul. Kusocińskiego 10/30 – 1
2. ul. Kusocińskiego 12/25 – 1
3. ul. Kusocińskiego 12/50 – 26
4. ul. Konopnickiej 6/30 – 1
od godz. 17.00
1. ul. Konopnickiej 2/18 – 1
2. ul. Kusocińskiego 8/15 – 1
04.01.2014 r. (sobota) od godz. 9.00
Powodowo – 5 księży
od godz. 17.00
1. ul. Gajewskich 1 F - A
05.01.2014 r. (niedziela), od godz. 14.00
1. ul. Konopnickiej 3/25 – 1
2. ul. Konopnickiej 3/50 – 26
3. ul. Konopnickiej 4/30 – 1
4. ul. Konopnickiej 4/60 – 31
06.01.2014 r. (poniedziałek), od godz. 14.00
1. ul. Gajewskich 18 – 2
2. ul. Gajewskich 37 – 19
3. ul. Gajewskich 47 – 38
4. ul. Polna 17 – 1
5. ul. Polna 18 – 35
6. ul. Wodna, Krzywa, Krótka
07.01.2014 r. (wtorek), od godz. 15.30
1. ul. Konopnickiej 14/25 – 1
2. ul. Konopnickiej 14/50 – 26
3. ul. Konopnickiej 10/30 – 1
4. ul. Konopnickiej 12/18 – 1 oraz 5/10 – 1
5. ul. Konopnickiej 8/18 – 1 oraz 5/ 20 – 11
08.01.2014 r. (środa), od godz. 15.30
1. ul. Konopnickiej 16/30 – 1
2. ul. Słowackiego 5 – 1
3. ul. Słowackiego 9 – 6
4. ul. Słowackiego 35 – 31
5. ul. Słowackiego 30, 24, 23, 22
6. ul. Słowackiego 29 oraz 37/20 – 1
7. ul. Słowackiego 36/20 – 1
09.01.2014 r. (czwartek), od godz. 15.30
1. ul. Słowackiego 12/30 – 1
2. ul. Słowackiego 12/60 – 31
3. ul. Słowackiego 13/30 – 1
4. ul. Słowackiego 14/30 – 1
5. ul. Słowackiego 16/30 – 1
6. ul. Słowackiego 17/30 – 1
10.01.2014 r. (piątek), od godz. 15.30
1. ul. Słowackiego 11/27 – 1
2. ul. Słowackiego 15/30 – 1
3. ul. Słowackiego 15/60 – 31
4. ul. Słowackiego 20/30 – 1
5. ul. Słowackiego 21/30 – 1
6. ul. Słowackiego 25/30 – 1
11.01.2014 r. (sobota), od godz. 13.00
1. ul. Słowackiego 19 oraz 26/30 – 1
5 księży – Berzyna, ul. Berzyńska, ul. Fabryczna 13
12.01.2014 r. (niedziela), od godz. 14.00
1. ul. Kolejowa 5 – 1
2. ul. Kolejowa 8 – 6
3. ul. Żeromskiego 2, 11, 9, 7, 5, 3, 1 oraz 29/15 – 1
4. ul. Żeromskiego 23/20 – 1
5. ul. Żeromskiego 17/20 – 1 oraz 13/10 – 1
6. ul. Żeromskiego 19/20 – 1 oraz 13/20 – 11
13.01.2014 r. (poniedziałek), od godz. 15.30
1. ul. Żeromskiego 10a oraz 8/30 – 1
2. ul. Żeromskiego 15/30 – 1
3. ul. Żeromskiego 18/20 – 1
4. ul. Żeromskiego 24/20 – 1
5. ul. Żeromskiego 27/15 – 1 oraz 25/15 – 1
14.01.2014 r. (wtorek), od godz. 15.30
1. ul. Żeromskiego 4/30 – 1
2. ul. Żeromskiego 6/30 – 1
3. ul. Żeromskiego 21/20 – 1
4. ul. Żeromskiego 22/20 – 1
15.01.2014 r. (środa), od godz. 15.30
1. ul. Żeromskiego 20/20 – 1
2. ul. Żeromskiego 26/20 – 1
3. ul. Przemysłowa 1
4. ul. Przemysłowa 11 – 2
5. ul. Przemysłowa 13, 12a, 12
od godz. 17.00
1. ul. Graniczna od 5 do 1 oraz ul. Poprzeczna
16.01.2014 r. (czwartek), od godz. 15.30
1. ul. Fabryczna 8a – 2 oraz ul. Dworcowa 19
2. ul. 5 Stycznia 13 – 1
3. ul. 5 Stycznia 27 – 16
4. ul. 5 Stycznia 51 – 28
5. pl. Konstytucji 3 Maja oraz ul. 5 Stycznia 64 – 52
6. ul. 5 Stycznia 68 – 65
17.01.2014 r. (piątek), od godz. 15.30
1. ul. Słodowa od końca do nr 2
2. ul. Dworcowa
3. ul. Wybickiego od nr 18
4. ul. Słowackiego 10/23 – 1
18.01.2014 r. (sobota), od godz. 13.00
1. ul. Korczaka od nr 22
2. ul. Sturnego 49 – 1
3. ul. Sturnego 46 – 2
4. ul. Marcinkowskiego 9/30 – 1
19.01.2014 r. (niedziela), od godz. 14.00
1. ul. Marcinkowskiego – Liceum oraz 2 i 1
2. ul. Marcinkowskiego 12 – 3
20.01.2014 r. (poniedziałek), od godz. 15.30
1. ul. Bohaterów Bielnika 18 – 1
2. ul. Bohaterów Bielnika 37 – 19
3. ul. Bohaterów Bielnika 57 – 38
4. ul. Zakątek i ul. Prusa
21.01.2014 r. (wtorek), od godz. 15.30
1. ul. Wschowska – od Straży do 23
2. ul. Wschowska 32 – 24
3. ul. Kiełpińska i przylegające numery Niałka Wielkiego – rozpoczęcie od numerów Niałka
22.01.2014 r. (środa), od godz. 15.30
1. ul. Doktora Kocha 20 – 1 oraz ul. Dutkowskiego
2. ul. Doktora Kocha 33 – 21
3. ul. Doktora Kocha 48 – 39
4. ul. Doktora Kocha 57 – 49
5. ul. Mickiewicza, Ogrodowa i Łąkowa
23.01.2014 r. (czwartek), od godz. 15.30
1. ul. Sienkiewicza
2. ul. Rzeczna
3. ul. Kościelna
4. ul. Adwentowskiego od 1 oraz przylegające numery Niałka Wielkiego
5. ul. Adwentowskiego od końca
24.01.2014 r. (piątek), od godz. 15.30
1. ul. Poniatowskiego 2 – 42 strona prawa od torów
2. ul. Poniatowskiego od numerów Niałka Wielkiego do nr 43
3. ul. Poniatowskiego od numeru 3 strona lewa od torów
25.01.2014 r. (sobota), od godz. 13.00
1. ul. Dąbrowskiego
2. ul. Niałecka od ronda strona lewa następnie prawa
3. ul. Zacisze od nr 4
4. ul. Asnyka
26.01.2014 r. (niedziela), od godz. 14.00
ul. Doktora Kocha 34